Program
Sekcja:
Wiek:
Miasto:
Konkurs główny
9+
Binti
Belgia, Holandia,
2019,
aktorski,
90 min
6+
Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Rabuś z pociągu
Szwecja,
2020,
aktorski,
82 min
4+
Ella Bella Bingo
Norwegia,
2020,
animowany,
75 min
4+
Filonek Bezogonek
Szwecja,
2020,
animowany,
67 min
9+
Fritzi – przyjaźń bez granic
Belgia, Czechy, Luksemburg, Niemcy,
2019,
animowany,
86 min
6+
Halvdan – prawie wiking
Szwecja,
2018,
aktorski,
97 min
9+
Szczęściara
Australia,
2019,
aktorski,
98 min
9+
Tarapaty 2
Polska,
2020,
aktorski,
82 min
9+
Wszyscy za jednego
Norwegia,
2020,
aktorski,
96 min
Konkurs filmowych odkryć
9+
Bori
Korea Południowa,
2018,
aktorski,
109 min
9+
Moja opowieść
Turcja,
2017,
aktorski,
71 min
11+
Odległa kraina
Łotwa,
2019,
animowany,
75 min
11+
Podróż księcia
Francja,
2019,
animowany,
77 min
10+
Uciekinierzy
Wielka Brytania,
2019,
aktorski,
108 min
6+
Witaj świecie!
Francja,
2019,
animowany,
61 min
Kino Dzieci z nosem w książkach
4+
Awantura z wodnikami
Polska,
2019,
animowany,
11 min
4+
Basia i Boże Narodzenie
Polska,
2019,
animowany,
11 min
4+
Basia i Mama w pracy
Polska,
2019,
animowany,
11 min
4+
Basia i Titi
Polska,
2019,
animowany,
11 min
4+
Basia i bałagan
Polska,
2019,
animowany,
11 min
4+
Czary wiedźmy Skrzypichy
Polska,
2019,
animowany,
11 min
6+
Czy umiesz gwizdać, Joanno?
Szwecja,
1994,
aktorski,
55 min
4+
Deszcz
Polska,
2020,
animowany,
6 min
6+
Duch ognia
Finlandia, Wielka Brytania,
2019,
animowany,
22 min
6+
Jestem najpiękniejszy
Belgia, Francja,
2018,
animowany,
5 min
6+
Jestem najsilniejszy
Belgia, Francja,
2018,
animowany,
5 min
4+
Kameleon
Wielka Brytania,
1993,
animowany,
6 min
4+
Leśne łobuziaki
Polska,
2020,
animowany,
6 min
4+
Leżące drzewo
Polska,
2020,
animowany,
6 min
4+
Magiczna Kołyska
Polska,
2019,
animowany,
11 min
6+
Najwspanialsza rzecz
Kanada,
2019,
animowany,
22 min
8+
Pamiętnik Zuzy-Łobuzy
Niemcy,
2019,
aktorski,
94 min
4+
Pięciu Nieudanych
Francja,
2018,
animowany,
4 min
4+
Podstęp Jarla Surkola
Polska,
2019,
animowany,
11 min
4+
Tata już biegnie
Francja,
2018,
animowany,
4 min
6+
Tygrys, który przyszedł na herbatkę
Wielka Brytania,
2019,
animowany,
23 min
4+
Zabawy wydry
Polska,
2020,
animowany,
6 min
6+
Zapchlony Kundel i pchły
Francja,
2019,
animowany,
11 min
6+
Zapchlony Kundel na Księżycu
Francja,
2019,
animowany,
11 min
6+
Zapchlony Kundel szuka Płaskota
Francja,
2019,
animowany,
12 min
6+
Zapchlony Kundel zakochany
Belgia, Francja, Hiszpania,
2019,
animowany,
12 min
6+
Zimowe szaleństwo Muminka
Finlandia, Wielka Brytania,
2019,
animowany,
22 min
4+
Łoś myśliciel
Polska,
2020,
animowany,
6 min
4+
Ślimak i wieloryb
Wielka Brytania,
2019,
animowany,
26 min
Europejskie kino dokumentalne
11+
Fantazja, Fantazja
Dania,
2018,
dokument,
32 min
9+
Fien, Jip i Fien
Belgia,
2020,
dokument,
15 min
11+
Hotel City Plaza
Chile, Francja, Niemcy,
2019,
dokument,
14 min
9+
JovannaDlaPrzyszłości
Holandia,
2019,
dokument,
16 min
9+
Jutro jest nasze
Francja,
2019,
dokument,
84 min
11+
Kiedyś lubiłam morze
Belgia,
2018,
dokument,
68 min
9+
Król wirowania
Holandia,
2016,
aktorski,
16 min
9+
Miral z Palestyny
Niemcy,
2018,
dokument,
13 min
9+
Moja rodzina to cyrk
Belgia,
2020,
dokument,
18 min
9+
Nasza wyspa
Holandia,
2019,
dokument,
15 min
9+
Renildo i Vanildo
Holandia,
2019,
dokument,
15 min
11+
Sam i elektrownia atomowa
Dania, Wielka Brytania,
2019,
dokument,
22 min
9+
Siostra w chmurach
Holandia,
2019,
dokument,
15 min
11+
Skateboard w strefie wojennej (gdy jesteś dziewczyną)
Wielka Brytania,
2019,
dokument,
39 min
Nad Bałtykiem
7+
Anielska trąbka
Estonia,
2019,
animowany,
2 min
4+
Bezpański pies Miriam
Estonia,
2015,
animowany,
5 min
5+
Fikmik
Estonia,
2020,
animowany,
74 min
4+
Groszki
Łotwa,
2020,
animowany,
14 min
6+
Jakub, Mimmi i gadające psy
Polska, Łotwa,
2019,
animowany,
70 min
6+
Kapitan Morten i Królowa Pająków
Estonia,
2018,
animowany,
79 min
4+
Kolory Miriam
Estonia,
2008,
animowany,
5 min
4+
Kot w torbie
Łotwa,
2013,
animowany,
6 min
4+
Latawiec Miriam
Estonia,
2013,
animowany,
5 min
4+
Lemoniada
Estonia,
2013,
animowany,
9 min
6+
Lotta z krainy wynalazców
Estonia, Łotwa,
2006,
animowany,
81 min
8+
Magiczne święta Ewy
Estonia,
2018,
aktorski,
90 min
10+
Mamo, kocham Cię
Łotwa,
2013,
aktorski,
82 min
4+
Marchewka
Estonia,
2003,
animowany,
7 min
4+
Marchewka na plaży
Estonia,
2008,
animowany,
6 min
7+
Matylda i zapasowa głowa
Litwa,
2020,
animowany,
13 min
4+
Miriam nad jeziorem
Estonia,
2017,
animowany,
5 min
4+
Noc ma dzień wolny
Litwa,
2016,
animowany,
2 min
4+
Pierniczek
Łotwa,
2014,
animowany,
9 min
4+
Podróż prosiaczka
Łotwa,
2016,
animowany,
13 min
7+
Przejście
Litwa,
2016,
animowany,
7 min
4+
Robot kuchenny Miriam
Estonia,
2012,
animowany,
5 min
4+
Sen kury Miriam
Estonia,
2016,
animowany,
5 min
7+
Strażnicy lasu
Łotwa,
2015,
animowany,
12 min
8+
Tajne stowarzyszenie z dzielnicy Supilinn
Estonia,
2015,
aktorski,
105 min
4+
Teatr Miriam
Estonia,
2007,
animowany,
5 min
7+
Teofrastus
Estonia,
2018,
animowany,
16 min
4+
Waikiki
Łotwa,
2017,
animowany,
10 min
4+
Zielone kropki Miriam
Estonia,
2006,
animowany,
5 min
4+
Żołędziowy ludek
Łotwa,
2010,
animowany,
9 min
Między fiordami – filmy z Norwegii
4+
Kacper i Emma – najlepsi przyjaciele
Norwegia,
2013,
aktorski,
74 min
4+
Kacper i Emma na safari
Norwegia,
2013,
aktorski,
74 min
4+
Kacper i Emma – zimowe wakacje
Norwegia,
2014,
aktorski,
73 min
5+
Klara Muu!
Norwegia,
2018,
animowany,
66 min
4+
Magiczne święta Kacpra i Emmy
Norwegia,
2014,
aktorski,
80 min
6+
Operacja Człowiek w Czerni
Norwegia,
2018,
aktorski,
82 min
7+
Operacja Mumia
Norwegia,
2019,
aktorski,
74 min
6+
Solan i Ludwik – Misja Księżyc
Norwegia,
2018,
animowany,
80 min
6+
Solan i Ludwik – wielki wyścig z serem
Norwegia,
2015,
animowany,
78 min
Krótkie historie
9+
3 stopy
Kolumbia,
2018,
aktorski,
14 min
11+
Bal
Brazylia,
2019,
aktorski,
18 min
6+
Boriya
Francja,
2019,
animowany,
17 min
6+
Buciki małej dziewczynki
Nepal,
2019,
aktorski,
13 min
6+
Ciasto od serca
Francja,
2019,
animowany,
10 min
9+
Dziewczyna z końca ogrodu
Irlandia,
2019,
aktorski,
15 min
4+
Foczka Flo – Prawdziwy wypoczynek
Polska,
2020,
animowany,
6 min
4+
Historie misiów łasuchów: Pomywacz
Czechy,
2019,
animowany,
7 min
4+
Hugo i Holger
Dania,
2019,
animowany,
14 min
11+
Jarvik
Kanada,
2019,
aktorski,
19 min
4+
Kicia Kocia – Kicia Kocia poznaje strażaka
Polska,
2019,
animowany,
7 min
6+
Listek
Czechy,
2020,
animowany,
5 min
4+
Maleńkie Królestwo Aurelki – Królewicz
Polska,
2020,
animowany,
7 min
4+
Mały ptaszek i pszczoły
Niemcy,
2020,
animowany,
5 min
4+
Mały, czerwony kurczaczek
Belgia, Francja,
2019,
animowany,
12 min
6+
Metamorfoza motyla
Francja,
1904,
aktorski,
2 min
9+
Najdalej od
Stany Zjednoczone,
2019,
aktorski,
19 min
11+
Nasza baza
Australia,
2019,
aktorski,
13 min
4+
Niebieski
Belgia,
2019,
animowany,
5 min
9+
Patyk
Finlandia,
2019,
aktorski,
11 min
4+
Pingwin, który nie umiał pływać
Wielka Brytania,
2018,
animowany,
5 min
6+
Ryś w mieście
Francja, Szwajcaria,
2019,
animowany,
6 min
4+
Toru Superlis – Zawierucha
Polska,
2020,
animowany,
6 min
4+
Wielka Księga Uczuć – Tęsknota
Polska,
2020,
animowany,
7 min
4+
Wędrówka Chouma
Belgia, Francja,
2019,
animowany,
26 min
4+
Za wysoki
Belgia, Francja,
2019,
animowany,
12 min
6+
Zaćmienie
Francja,
1907,
aktorski,
9 min
11+
toni_przez_i
Wielka Brytania,
2019,
aktorski,
12 min
6+
Łódź
Stany Zjednoczone,
1921,
aktorski,
23 min
Panorama
9+
Cały świat Romy
Holandia, Niemcy,
2019,
aktorski,
89 min
9+
Madison – szybka przyjaźń
Niemcy,
2020,
aktorski,
86 min
7+
Marona – psia opowieść
Belgia, Francja, Rumunia,
2019,
animowany,
92 min
11+
Mój brat ściga dinozaury
Włochy,
2019,
aktorski,
101 min
9+
Niezwykłe lato z Tess
Holandia,
2019,
aktorski,
82 min
4+
Pettson i Findus – Wielka wyprowadzka
Niemcy,
2018,
aktorski/animowany,
81 min
9+
Rocca zmienia świat
Niemcy,
2019,
aktorski,
97 min
6+
Szybcy i śnieżni
Kanada,
2018,
animowany,
89 min
7+
Słynny najazd niedźwiedzi na Sycylię
Francja, Włochy,
2019,
animowany,
82 min
Klasyka Kina Dzieci
4+
Anatol i jego rondelek
Francja,
2014,
5 min
6+
Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Pierwsza tajemnica
Szwecja,
2018,
aktorski,
95 min
4+
Gordon i Paddy
Szwecja,
2017,
animowany,
65 min
4+
Hej Jelonku!
Węgry,
2015,
animowany,
7 min
9+
Jestem William
Dania,
2017,
aktorski,
86 min
4+
Mały ptaszek i gąsienica
Szwajcaria,
2017,
animowany,
4 min
6+
Mirai
Japonia,
2018,
animowany,
100 min
4+
Nie jestem myszką
Wielka Brytania,
2015,
animowany,
2 min
4+
Ośmiornica
Niemcy,
2015,
animowany,
4 min
9+
Przygoda Nelly
Niemcy,
2016,
aktorski,
97 min
4+
Tygrysek
Niemcy,
2015,
animowany,
4 min
4+
Uciekające ciastko
Francja,
2015,
animowany,
8 min
4+
Wielka wyprawa Molly
Niemcy,
2016,
animowany,
70 min
4+
Zupa z kamieni
Francja,
2015,
animowany,
7 min
9+
Łowcy czarownic
Macedonia, Serbia,
2018,
aktorski,
86 min